Commercial Union Legnica, Lubin - OFE Otwarty Fundusz Emerytalny - Ubezpieczenia - Agent Ubezpieczeniowy dojeżdżam do klientów
       
 
  • Cała Oferta
Wszystkie Produkty Commercial Union
• strona główna • kontaktwww.bankomat.hekko24.pl
https://chwilowkiok.pl/creditstar/
kraków adwokat
http://outlet-wear.com/
http://pozyczkidlabezrobotnych.com.pl/
sprintcash.pl


Przyszłość

Myślisz o swojej przyszłości? Twardo stąpasz po ziemi ? To dobrze, bo zapewne myślałeś o swojej emeryturze. A może o zabezpieczeniu siebie i najbliższych od wypadku, choroby, inwalidztwa, śmierci. Mamy propozycję regularnego oszczędzania z połączeniem ubezpieczenia od wszelkich zdarzeń. Czy wiesz, że emerytury dożyje tylko 66 % Polaków, a to oznacza, że 1/3 z nas żyć będzie za krótko. Za krótko dla rodziny i najbliższych. Może powinniście Państwo zapoznać się z ofertą Commercial Union ? Polecam.

Poniżej dwa składowe elementy budowania zaplecza emerytalnego, na który macie Państwo wpływ. Na ZUS niestety wpływu nie mamy więc pozostawmy go bez zmian, ale II i III filar jest zależny od nas.


Masz już OFE (Otwarty Fundusz Emerytalny) ? Czy od czasu podpisania umowy rozmawiał z Państwem profesjonalny doradca ? Jeżeli czujecie się zagubieni w gąszczu przepisów lub obawiacie się, że ZUS nie przekazał wszystkich składek do OFE proszę przejść ze swoim funduszem do OFE Commercial Union. Jeżeli chcecie Państwo sprawdzić wpływające składki, albo wyliczyć emeryturę w II Filarze proszę zadzwonić. Zostanie Państwu założone za darmo indywidualne konto internetowe, gdzie sprawdzicie swoje składki wpływające z ZUS.-u Pamiętaj, że masz prawo zmiany OFE za darmo (po 2 latach) i przejścia do Commercial Union. Wybrałeś niefortunnie OFE? Można to zmienić. To Twoje pieniądze – dbaj o nie.


Zapewne niejednokrotnie zastanawialiście się Państwo nad usytuowaniem emerytów z Europy Zachodniej. Tak dobre warunki finansowe na emeryturze są zasługą systematycznego gromadzenia pieniędzy przez Niemców, Francuzów, Brytyjczyków i innych. Commercial Union oferuje Państwu "Kapitalną Przyszłość" i "Nową Perspektywę" , jako dwa ubezpieczenia z możliwością oszczędzania. To bardzo dobre ubezpieczenia, w ktorych składka może zaczynać sie od 100 zł /mies. Ważne, aby odkładać pieniądze przez całe życie zawodowe. Czas odgrywa tu najważniejszą rolę. Ważniejszą nawet od wysokości składki. Nie można dopuść do takiej sytuacji jaką mają dzisiejsi emeryci 1000-1500 zł/ mies. Oszczędzajcie Państwo na przyszłe emerytury w indywidualnych formach ubezpieczeń. Polecam.

 
  |  OFE Otwarty Fundusz Emerytalny Aviva Commercial Union  |  Ubezpieczenie na Życie Aviva Commercial Union  |
|  Ubezpieczenie Majątkowe Aviva Commercial Union  |  Fundusze Inwestycyjne Aviva Commercial Union CU TFI  |
 
Aviva Commercial Union Legnica Lubin Polkowice Głogów Jawor Chojnów